۶ نشانه که شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارید

۶ نشانه که شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارید

۶ نشانه که شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارید

نشانه هایی که شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارید

چرا شما به پشتیبانی شبکه نیاز دارید؟

تیم ما در پویه‌گام به شما اینطور پاسخ می دهد:

” برای ثبات سیستم های شما تجهیزات سخت افزاری و زیر ساخت های IT حیاتی است!”

حفظ عملکرد و ثبات شبکه شما هرگز به اندازه امروز  برای کسب و کار شما حیاتی و مهم  نبوده است.

سرویس پشتیبانی شبکه جامع طوری طراحی می شود تا سیستم های فناوری اطلاعات، نرم افزار ها و زیرساخت هایتان به صورت روان و بدون ویروس کار کنند، تا اطمینان حاصل شود کسب و کار شما به صورت کارامدی فعالیت می کند.

سودهی و وجهه برند شما مستقیما تحت تاثیر عملکر شبکه است، بگذارید برایتان مثال بزنم، هیچ کس دوست ندارد ایمیلش به دست مشتری نرسد و یا تلفن شرکت یا سازمان برای مدت طولانی قطع شده باشد.

بنابراین جلوگیری از چنین مسائلی در شبکه اهمیتی حیاتی دارد.

پشتیبانی شبکه و راهکارهای تعمیر و نگهداری شبکه تخصصی ما، شما را از بار مدیریت شبکه داخلی تضمین می کند، به شما این امکان را می دهد تا به بهترین وجه کار خود را انجام دهید بدون هیچ گونه وقفه ای.

 

 ۶ نشانه‌ای که شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارید

نشانه های زیادی وجود دارد که سیستم شما نیاز به پشتیبانی شبکه دارد. حواستان به نکات زیر باشد:

 1. تأخیر زمانی زیاد – از جمله تاخیر در ذخیره سازی و / یا بازیابی و همچنین تاخیر در انتقال داده در درون شبکه سازمانتان
 2. کاهش توان مصرفی شبکه شما – کاهش در حداکثر مقدار داده ای که توسط شبکه شما توسط یک یا چند واحد اندازه گیری زمان منتقل می شود(گیج نشوید برای اندازه گیری مقدار Network Throughput این مطلب را نگاهی بندازید و یا با ما تماس بگیرید مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد)
 3. Packet loss -از دست دادن بسته ها، زمانی که بسته های داده ها در یک شبکه حرکت می کنند، به علت خطاهای انتقال یا تراکم، به مقصد خود نمی رسند
 4. زمانی که شرکت شما بسیار سریعتر از شبکه سازمانیتان رشد پیدا کردا است، و یا تخمین می زنید که کسب و کارتان سریعتر از شبکه سازمانی شما رشد خواهد کرد
 5. زمانی که احساس می کنید مشکلات شبکه فشار زیادی بر روی کارکنان شما اجاد می کند و کارایی آنها را کاهش داده است و یا خارح از توان نفر پشتیبانی شبکه شماست.
 6. کارکنان شما مهارت لازم را برای مدیریت پشتیبانی شبکه و ارائه بهترین راه حل ها، را طوری که رضایت شما را جلب کنند را ندارند.

۶ نکته بالا را جایی کنار دستتان یاداشت کنید و اگر در طول هفته هر بار به یکی از این مشکلات برخورد کرده اید جلویش علامت✓ بزارید.

باور کنید ظرف کمتر از دوهفته می توایند تصمیم بگیرید آیا نیاز به پشتیبانی شبکه دارید یا خیر 🙂

مزایای برون سپاری پشتیبانی شبکه

در کسب و کارهای کوچک، معمولا مسئولیت تعمیر و نگهداری شبکه را به یک کارمند با درجه ای از شایستگی فناوری اطلاعات واگذار می کند و به اصطلاح کسی مسئولیت این کار را دارد که مسئولیت تعمیرات کامیپوتر تمام فامیل را بر اعهده داشته است.

با وجود اینکه  گزینه مقرون به صرفه ای هم به نظر میاید این روش معایب پنهان زیادی را هم دارد، به عنوان مثال:

 • ممکن است شبکه شما دچار مشکلی حاد شود و شخصی که وظیفه پشتیبانی شبکه را دارد در بالانس کردن وظایف اصلی خود(مانند فروش یا مالی) با وظیفه ای که فقط در چنین شرایطی با آن روبرو می شود به مشکل بر بوخورد.
 • به دلیل اینکه کار اصلی این شخص پشتیبانی شبکه و نگهداری شبکه نیست ممکن است زمانی نزدیک به دو برابر یل پشتیبانی شبکه داخلی اختصاصی ممکن است برای شرکتهای بزرگتر و باتجربه که توانایی مالی برای این امر را دارند، یک گزینه قابل قبول باشد.بیشتر برای حل مسئله ای ساده در سازمان شما ببرد.

معمولا پشتیبانی شبکه داخلی اختصاصی ممکن است برای شرکتهای بزرگتر از ۵ نفر  و باتجربه که توانایی مالی برای این امر را دارند، یک گزینه قابل قبول باشد.

ولی اگر شما نمایندگی یک شرکت خارجی در ایران را دارید حتما می دانید که شرکت های خارجی استاندارد های خاص خود را دارند و به دلایل حفاظت از اطلاعات و امنیتی پشتیبانی شبکه نیز از این قاعده مستثنی نیست!

برون سپاری پشتیبانی شبکه شما به چندین راه ممکن است برای شما سودمند باشد.

تیم با تجربه ما تشکیل شده از متخصصان فناوری اطلاعاتی که سابقه زیادی در پشتیبانی از شبکه های سازمانی در سایز های مختلف را داشته اند.

راه حل های پشتیبانی شبکه را با توجه به شرایط کاری شما ارائه می دهدند.

محبوب ترین راهای ارتباط با پشتیبانی شبکه به گزارش گارتنر
آیا شرکت شما جزو آن ۴۹ درصدی است که از پشت میزشان بلند میشوند تا پشتیبان شبکه را پیدا کنند 🙂 ؟ -گزارش گارتنر

پشتیبانی شبکه سفارشی سازی شده برای کسب و کار شما!

این امر باعث می شود برون سپاری پشتیبانی شما از دو بعد مدیرت شبکه و مقرون به صرفه بودن دست بالا را به شرکت شما در مقابل راه حل های قدیمی بدهد.

مزایای برون سپاری پشتیبانی شبکه شما به یک شرکت تخصصی شامل موارد زیر است:

 1. صرفه جویی در هزینه‌ها: شما می توانید پشتیبانی انعطاف پذیری که برای کسب و کار شما مناسب است را انتخاب کنید
 2. صرفه جویی در زمان: کارکنان شما می توانند بر روی نقش خاص خود تمرکز کنند، بدون نیاز به صرف وقت برای نگهداری شبکه و یا اگر نفر پشتیبانی شبکه داخلی دارید این شخص می تواند سرویس های روتین و یا ساده تر را بهبود دهد.
 3. مهارت های تخصصی: تیم با تجربه ما قادر خواهد بود مشکلات شبکه شما را به سرعت و با حداقل اختلال در کسب و کار شما حل کند.
 4. پشتیبانی شبکه دائمی: شما می توانید از مزایای پشتیبانی شبکه بدون محدودیت در زمان های روتین اداری بهرمند شوید. و مسائل شبکه خود را در خارج از زمان های اداری نیز حل کنید.
هزینه های نگهداری دپارتمان فناوری اطلاعات
اگر شما دیتا سنتر ندارید بیشتر هزینه IT که میپردازید احتمالا به قسمت پشتیبانی شبکه است-گارتنر

چگونه شرکت مناسب پشتیبانی شبکه را انتخاب کنید

هرچند هر سازمانی نیازهای خاص خود را دارد و فقط بعدا از تهیه پروپوزال مناسب می توان شرکت ها را سنجید.

اما به طور کلی می توانید در انتخاب شرکت مناسب به این ۳ فاکتور رجوع کنید و یادتان باشد اگر فقط به این سه فاکتور بسنده کنید ممکن است خطا کنید:

ظرفیت:

وقتی در خصوص ظرفیت شرکت صحبت می کنیم منظورمان این است که شرکت توان پشتیبانی شبکه ۲۴ ساعته را داشته باشد، البته برای بسیاری از شرکت ها در ایران همان پشتیبانی همه روزه در طول ساعات اداری کفایت می کند، شما با سنجش این فاکتور توانایی لازم را می توانید تا حدودی ارزیابی کنید.

توانایی و چالاکی:

حتی برای بسیاری از ما افراد فعال در حوزه فناوری اطلاعات تکنولوژی به سرعت در حال رشد است، شرکتی را پیدا کنید که به آموزش کارکنانش همیشه وفادار است.

این باعث می شود که کارکنانش از تکنولوژی های جدید در پشتیبانی شبکه شما استفاده کنند و شما از مزایای این تکنولوژی ها بهمرند شوید.

معمولا شرکت هایی که در چنداین حوزه فعال هستند چالاکی بیشتری دارند و به آموزش توجه بیشتری می کنند.

سیستم تیکتینگ پشرفته  و پکیج های مختلف

هرچقدر شما گزینه های متعددی داشته باشید و بتوانید با سیستم تیکتینگ پیشرفته تری خدمات پشتیبانی خود را بگیرید همان قدر به نفع شما و سازمان ارئه دهنده خدمات خواهد بود. سفارشی سازی و پکیچ های مخالف پرداخت از نکات مهم هستند.

مزایای پشتیبانی شبکه که پیشران شرکت شما می شود!

هرگونه کندی در سرعت شبکه و یا حتی بدتر هرگونه قطعی دائمی و موقت و لحظه ای می تواند بر کسب و کارتان تاثیر بگذارد!

چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ وجهه کاری و اعتباری شرکت شما.

اگر سرور شما بخوابد کارایی شرکت شما تحت تاثیر خواهد بود، و قطعی مدوام شبکه باعث می شود تا کارمندانتان چه از لحاظ سرعت کاری و چه از لحاظ روانی کارایی خودشون رو از دست بدهند.

ما در پویه گام می دانیم که هیچ دو کسب و کاری شبیه هم نیستند.

و به همین خاطر با سفارشی سازی خدماتمان بهترین راهکار را با کمک شما انتخاب می کنیم.

خدمات ما طور کلی می توان چند بخش زیر تقسیم کرد

 • بررسی زیرساخت های IT
 • ارائه راه حل های امنیتی
 • پیش بینی های نیاز های آینده
 • جمع آوری اطلاعات در مورد سرورهای شبکه و سیستم های فعال
 • ارائه گزارش جامع برای کسب و کار شما
 • کمک به مدیریت کوتاه مدت، متوسط و بلند مدت و برنامه ریزی برای دپارتمان شبکه شما
بهترین ارائه دهندگان سرویس های ITSM به انتخاب گارتنر در جهان
اگر می خواهید بدانید در دنیا چه خبر است-بهترین ارائه دهندگان سرویس های ITSM در سال ۲۰۱۷ به انتخاب گارتنر در جهان

برای صحبت در مورد اینکه چه نوع پشتیبانی برای کسب و کار شما مناسب است، با ما تماس بگیرید – تیم متخصص ما خوشحال خواهد شد که در مورد نیازهای فردی شما صحبت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *