خدمات پشتیبانی

Support services

خدمات پشتیبانی

Support services

صفحه نخست/خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار Support services پویه‌گام

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری چالاک

پویه‌گام با نگرشی چارچوب‌مند در خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار، سریع‌ترین راه‌کار را برای شبکه سازمان شما فراهم می‌کند. خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار Support services پویه‌گام با استفاده از مدل Big Picture™ V1.0  شما را چالاک‌تر می‌کند.

سازمان شما هر روز ممکن است با انواع مختلفی از مشکلات فناوری اطلاعات روبرو شود.

که برای برطرف‌کردن هر کدام از آنها نیاز به، به‌صرفه‌کردن هزینه و زمان اضافی داشته باشید.

پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار Support services و با عملکردی چهارچوب‌مند، سریعترین راه‌کار را برای پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار سازمان شما فراهم می‌کند.

کارشناسان پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار هوشمند پویه‌گام ابتدا با استفاده از ابزارهای تکنولوژیک مانند solar winds  از راه دور، علت‌یابی اولیه مشکل به وجود آمده را انجام می‌دهند و بدون حضور در سازمان سعی در برطرف‌کردن آن می‌کنند و در حالت‌های مورد نیاز با کسب اطلاعات لازم از طریق ابزارهای پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار هوشمند در سازمان شما برای برطرف‌کردن مشکل حاضر می‌شوند.

با تدوین سند Service-Level Agreement سیاست‌گذاری‌ها و دستورالعمل‌های خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت‌افزار سازمان شما را شفاف‌تر و برکیفیت خدمات آن می‌افزاییم.

خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار Support services

side

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.