خدمات پشتیبانی

Support services

خدمات پشتیبانی

Support services

صفحه نخست/خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار Support services پویه‌گام

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری چالاک

 

پویه‌گام با نگرشی چارچوب‌مند در خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار، سریعترین راه‌کار را برای شبکه سازمان شما فراهم می‌کند.خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار Support services پویه‌گام با استفاده از مدل Big Picture™ V1.0 شما را چالاک تر می کند

سازمان شما هر روز ممکن است با انواع مختلفی از مشکلات فناوری اطلاعات روبرو شود.

که برای بر طرف کردن هر کدام از آنها نیاز به به صرف کردن هزینه و زمان اضافی داشته باشید.

پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار Support services و با عملکردی چهارچوب‌مند،سریعترین راه‌کار را برای پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار سازمان شما فراهم می‌کند.

کارشناسان پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار هوشمند پویه‌گام ابتدا با استفاده از ابزارهای تکنولوژیک مانند solar winds از راه دور علت‌یابی اولیه مشکل به وجود آمده را انجام می‌دهند و بدون حضور در سازمان سعی در برطرف کردن آن می‌کند و در حالت‌های مورد نیاز با کسب اطلاعات لازم از طریق ابزارهای پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار هوشمند در سازمان شما برای برطرف کردن مشکل حاضر می‌شوند.

با تدوین سند  Service-Level Agreement سیاستگذاری‌ها و دستورالعمل‌های خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار سازمان شما را

شفاف تر و برکیفیت خدمات آن می افزایم!

خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری و سخت افزار Support services

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.