درباره ما

About Us

درباره ما

About Us

صفحه نخست/درباره ما

شرکت پیشگامان وادی شبکه‌های یکپارچه با نام اختصاری پویه‌گام، با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با استفاده از پشتوانه­‌ی فنی و مالی، نیروهای با تجربه­‌ی آگاه از نیازهای بازار و با بهره‌مندی از کادر متخصص فنی خود که به عنوان یکی از پشتیبانان اصلی خدمات این شرکت به شمار می­‌آیند، عرضه­‌ی خدماتی که در میان دیگر همکاران پویه‌گام بدون رقیب و جدید شناخته می­شد را آغاز نموده و در راه ارائه‌ی خدماتی که مشتریان را از برطرف شدن نیاز خود مطمئن می‌سازد تلاش می­‌کند.

در دوره انقلاب فن­اوری اطلاعات، پویه­‌گام در رقابتی سالم و اصولی با شرکت‌های همکار، با استفاده از دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان و نیاز مشتریان موفق شد پله‌های پیشرفت را به سرعت پشت سر بگذارد و با سرمایه‌گذاری‌های مالی و علمی مناسب، برخورداری از دانش و فن­آوری روز، شناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب سازی خدمات براساس این نیازها، ساختار و چارچوب­‌های نوینی را به ماهیت فعالیت‌های شبکه‌ای در زمینه طراحی و اجرا زیر ساخت‌های شبکه، تله­‌کام تکنولوژی، مدیریت سیستم­ها و اجرای امنیت شبکه در بازارهای داخلی کشور ببخشد.

پویه­‌گام در این راه پرفراز و نشیب هر­بار با در پیش گرفتن تدبیری تازه برای پاسخ‌گویی به نیازهای جدید مشتریان همراه و آماده‌ی عبور شده است، به‌نحوی که هم­‌اینک مشتریان این شرکت، آن­را به خاطر کیفیت بالای خدمات، مهندسی نیاز مشتریان، پشتیبانی و خدمات پس از فروش موثر و مشاوره­‌های صادقانه و کارساز آن می‌شناسند.

گستره‌ی وسیع مشتریان شرکت پویه­‌گام و خدمات این شرکت در سازمان‌ها و شرکت‌های گوناگون خصوصی و دولتی در سراسر کشور، نمایانگر جلب رضایت مشتریان و نشانی از توانمندی­‌ها و اقتدار پویه‌گام است.

side
line

عضو شرکت‌های دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

لوگو معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری

پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)

لوگو وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مجوز نما

رتبه بندی شده توسط شورای انفورماتیک (SHCI)

لوگو شورای عالی انفورماتیک کشور

عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور(NSR)

عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای

عضو کمیسیون امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)

عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای

         دبیرخانه گروه فنی تدوین استاندارد ISO/IEC-JTC1-SC6 از کمیته فنی فناوری اطلاعات ISIRI-ITTC

لوگو سازمان استاندارد ایران

عضویت در وندور لیست شرکت ملی نفت ایران

عضویت پویه‌گام در وندور لیست شرکت نفت
side

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.