Disaster Recovery

بازیابی از حادثه

Disaster Recovery

بازیابی از حادثه

راه حل ها

بازیابی از حادثه و حملات سایبری Disaster Recovery

 شما را سریع روی خط میاوریم.

از زمان موج حملات سایبری در سال ۲۰۱۲ تا به امروز که حملات و قطعی برق به صورت مکرر اتفاق می افتد، مشکلات سخت افزاری و خطای انسانی زیادی را به وجود می آورد.

مشکلاتی که بسیاری از آنها از کنترل شما خارج است، البته هنوز بسیاری از سازمان‌ها این رویکرد را دارند که : “این اتفاق برای من نمی افتد” در حالی که آمار چیز دیگری را نشان می دهد.امروزه سازمان های بسیاری نیاز به بازیابی از حادثه و حملات سایبری Disaster Recovery دارند.

ما اینجا هستیم که شما را از طوفان نجات دهیم، مهم نیست چقدر حادثه خسارت داشته است. مهم این است که فعالیت سازمان شما بعد از حملات سایبری هرچه سریعتر به حالت اولیه برگردد.

اگر شما نیاز به بازیابی از حادثه و حملات سایبری Disaster Recovery دارید با کارشناسان ما هر چه سریعتر تماس بگیرید، شما باید روی خط برگردید! بازیابی اولین گام است.

بازیابی تنها ابتدای ماجراست

بازیابی از حادثه شرکت پویه‌گام

چقدر سازمان شما می تواند بدون اطلاعات حیاتی دوام بیاورد؟

بازیابی از حادثه شرکت پویه‌گام

بخشی از مهمترین خدمات پویه گام که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.