مجازی سازی

Virtualization

مجازی سازی

Virtualization

راه حل ها

از زیرساخت هایتان بهینه استفاده کنید

مجازی سازی متناسب سازمان شما

پیشرفت فناوری اطلاعات در شش دهه گذشته دامنه وسیعی از مزایایی را ایجاد کرده است که می توان مجازی سازی یکی از این مزایا دانست. بسیاری از متخصصان فناوری مجازی سازی را تنها به پیاده‌سازی ماشین های مجازی (VM) و Hypervisor و سیستم عامل مرتبط میکنند.  ولی در واقعیت امر،  مجموعه گسترده ای از فن آوری های مجازی سازی، تاثیراتی بلقوه روی قابلیت ها، استراتژی ها و امکانات سرویس دهی یک سازمان تاثیر میگذارد.

در یک زمینه گسترده‌تر می توان گفت مجازی سازی هنر و علمی است برای ایجاد و ساختن عملکردی که با استفاده از منابعی و یا همان Resourceها، برای شبیه سازی کردن یا شبیه سازی شدن، نرم افزار، سیستم عامل است. در واقع ما انتزاعی را ایجاد می کنیم. تا نرم افزاری را ایجاد کنیم مانند سخت افزار. این فناوری مزایای قابل توجه‌ای دارد از جمله انعطاف پذیری، هزینه، مقیاس پذیری، قابلیت اطمینان و اغلب قابلیت های کلی و عملکردی و قابلیت سرویس دهی گسترده ای از برنامه های کاربردی گرفته تا سرویس‌های زیر ساختی را دارد.

در واقع المان‌هایی و زیر ساخت‌هایی که می تواند محیط مجازی را به ما ارائه دهد شامل موارد زیر است.

  • حافظه (Memory)
  • پردازشگر (CPU)
  • ذخیره‌ساز (Storage)
  • شبکه

در حال حاظر اکثر کمپانی و سازمان‌ها به سمت استفاده از محیط‌های مجازی روی اورده‌اند، زیرا خدمات و سرویسهایی که می بایست ارائه دهند نیاز به زیر ساخت‌ها و تجهیزات فراوانی است. که هزینه و فضای زیادی را اشغال می کنند خواه به همین رو محیط‌ها مجازی می تواند تنها راه‌حلی بهینه و کارامد برای این سازمان‌ها و شرکت‌ها باشد.

شرکت پویه گام با استفاده از بهترین ترکیب ها برای کسب و کار شما، کارایی سرورهایتان را افزایش می دهد!

مجازی سازی
مزایای مجازی سازی

مزایای مجازی سازی:

  • افزایش انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری
  • کاهش هزینه‌ها
  • مدیریت و مانیتورینگ ساده‌تر ماشین‌های مجازی
  • کاهش مدت زمان خرابی و یا از کار افتادگی
  • مدیریت آسانتر مرکز داده
  • کاهش هزینه‌های عملیاتی

بر اساس تحقیقاتی در آمریکا با انجام مجازی سازی می توانید تا ۸۰% در مصرف برق خود صرفه جویی کنید، و در مقابل حوادث مقاوم تر باشید.

عضویت در لیست مورد تاید شرکت حمل نقل ریلی رجا

شرکت پویه‌گام مفتخر است که به عنوان یکی از شرکت های مورد تایید شرکت حمل و نقل ریلی رجا برای انجام تست نفوذ می باشد

تست آسیب پذیری Vulnerability Scanning

تست آسیب پذیری اغلب با تست نفوذ اشتباه گرفته می شود، با انجام این اسکن گزارشی ازنقاط و میزان آسیب پذیری نقاط حساس شبکه سازمانتان مشخص می شود

Explode Test

تست اکسپلود

امنیت نرم افزار

نرم افزار ها هر روز بیشتر به کمک ما می آیند، اما ممکن است هم زمان دردسر ساز هم شوند، با تست تست امنیت نرم افزار در های ناخواسته را ببندید

کلاه خود

عضویت در لیست مور تایید سازمان هواپیمایی کشوری

شرکت پویه‌گام مفتخر است که به عنوان یکی از معدود شرکت‌های مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری است

مجوز تست نفوذ از سازمان هواپیمایی کشور

بخشی از مهمترین خدمات پویه گام که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.