خدمات مشاوره

Consultancy Services

خدمات مشاوره

Consultancy Services

صفحه نخست/خدمات مشاوره

خدمات مشاوره شبکه، بهبود شبکه و زیرساخت و امنیت شبکه

 پتانسیل پنهان سازمانتان را آزاد کنید

زیرساخت فناوری اطلاعات سازمان شما ممکن است با مشکلات مبهم و پیچیده‌ای روبرو شود که برای حل کردن آن نیاز به یک مشاوره الهام‌بخش در زمینۀ مدیریتی و تکنیکی داشته باشید. نوعی پشتیبانی پیشرفته از سازمان، که منجر به کسب زاویه دید جدیدی برای شما می‌شود، تا با استفاده از آن موانع موجود در سازمان و کسب و کارتان را برطرف کنید.

شما می‌توانید از مشاوره الهام بخش در شرکت پویه‌گام در موقعیت‌های مختلف استفاده کنید، مثلا زمانی که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنید و بنا به دلایل متعدد از جمله محدودیت زمانی، نیاز به راه‌حل‌هایی با کمترین میزان تغییرات در زیرساخت شرکت را دارید؛ یا در موارد پیشرفته‌تر که چشم‌انداز وسیع‌تری را دنبال می‌کنید و دارای محدودیت زمانی نیستید، با کمک گرفتن از مشاوره الهام‌بخش شرکت پویه‌گام می‌توانید از راه‌حل‌های ما برای بهینه‌سازی زیرساخت‌های خود و در نتیجه سوددهی بیشتر کسب و کارتان استفاده کنید.

مزایای استفاده از مشاوره

*  ناظر بیرونی به دلیل عدم درگیری با مشکلات می‌تواند راه‌حلی جدید به شما ارائه دهد.

* خدمات مشاوره به‌صرفه‌تر از استخدام کارمند مستقر در شرکت می‌باشد.

*  مثل یک کاتالیزور برای ایجاد تغییرات جدید در شرکت عمل می‌کند.

* هیچکس نمی‌خواهد آدم بده شرکت باشد؛ بیایید رو راست باشیم هیچ‌کس نمی‌خواهد که بودجه دپارتمان‌های مختلف سازمان را قطع کند! چه کسی بهتر از یک گروه مشاور خارجی، می‌تواند مفید باشد.

برای اطلاع از دیگر خدمات شرکت پویه‌گام به قسمت راه‌حل‌ها مراجعه کنید.

side

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.