خدمات آموزشی

Learning services

خدمات آموزشی

Learning services

صفحه نخست/خدمات آموزشی

خدمات آموزشی عملی حین کار On The Job Training

Pooyegaam Co. Special workstation

 انتقال دانش تخصصی

Transfer special knowledge

شرکت دانش بنیان پویه گام، که دانش پژوهی یکی از ارزش‌های آن محسوب می شود، همواره با روش‌های مختلف در راستای انتقال دانش تخصصی خود به مشتریان و سازمان‌ها فعالیت کرده است. طیف گسترده‌ای از آموزش عملی حین کارOn The Job Training  تا برگزاری کارگاه‌های تخصصی از جمله فعالیت‌های ما در حوزه خدمات آموزش می ‌باشد.

پویه‌گام در جهت انتقال تجربه میدانی که طی یک دهه کسب کرده است، اقدام به برگزاری Workshop برای بالا بردن سطح آگاهی سازمان‌ شما می‌کند.

side

پویه‌گام در یک نگاه

تاریخچه
با دارا بودن پیشینه مخابراتی و کامپیوتری موفق و با در نظر داشتن این اصل مهم که ارتباط “برنده – برنده” بهترین نوع ارتباط و همکاری است؛ از شهریور­ماه ۱۳۸۵ شروع به فعالیت نموده است.
عضویت در شرکت‌های دانش بنیان
شرکت پویه‌گام در زمستان سال ۹۵ به عضویت شرکت‌های دانش بنیان در آمد، یکی از عنصرهای کلیدی که موجب این افتخار شد، چارچوب ارزیابی Big Picture™ توسط معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری بود.
راهکاری مخصوص سازمان شما
هر سازمانی نیاز‌های خاص خود را دارد، ما نیاز های کسب و کار شما را درک می کنیم و راهکاری متناسب با سازمان شما ارائه می دهیم.
Big Picture™ V1.0
چهارچوب جدیدی است، که با پویایی و ملزومات خود شمایی کلی از سیستم شما متصور شده، و شما را قادر می سازد که به وضح مسیر استراتژیک درست را بپماید.
اخذ مجوز نما
پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما)
خدمات ماژولار
برنامه ریزی استراتژیک به شما این امکان را می دهد، که به خدمات فناوری اطلاعات به صورت توسعه یافته دسترسی داشته باشید.