استخدام پشتیبان شبکه شرکت پویه‌گام

پشتیبان شبکه

استخدام پشتیبان شبکه

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۴۶۷۰۵۳ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۳۰ تماس حاصل نمایند، یا رزومه خود را به آدرس  resume_jobs@pooyeco.netارسال نمایند.

مهمترین اطلاعاتی که باید در یک رزومه گنجانده شود عبارت است از:

مشخصات فردی و شناسنامه‌ای
بیان مشخصات فردی مانند نام و نام خانوادگی، سن، نشانی، تلفن تماس، آدرس ایمیل، وضعیت تاهل، وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان) و …. روشن است که رزومه‌ی شما بدون این اطلاعات بی‌اعتبار خواهد بود.
تحصیلات و تجربه‌های علمی
رشته‌ی تحصیلی و محل تحصیل، سال فارغ‌التحصیل شدن از اطلاعاتی‌است که به تفکیک دوره‌های تحصیلی باید در این بخش گنجانده شود.
تجربه‌های کاری و حرفه‌ای
بیان تجربه‌های کاری شما با مشخص شدن زمان و محل فعالیت و سمت شما در آن فعالیت از اطلاعات ضروری هر رزومه است. اگر لازم باشد می‌توانید نتایج فعالیت‌های خود و دلایل قطع همکاری با سازمان‌های یاد شده را به رزومه‌ی خود بیافزایید.
دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای
این دوره‌ها می‌تواند شامل دوره‌های آموزشی در علوم و فن آوری‌های مختلف باشد.
مهارت‌های کامپیوتری
مهارت‌های مرتبط با فن آوری اطلاعات و کامپیوتر را حتماً بیان کنید.
تسلط بر زبان‌های خارجی
مهارت‌های زبانی یکی از ویژگی‌هایی است که باید در رزومه‌ی خود به آن اشاره کنید. اگر با زبانی به جز زبان فارسی آشنایی یا بر آن تسلط دارید، میزان آشنایی یا تسلط خود را در بخش‌های مختلف این زبان از خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن توصیف کنید. اگر برای فراگیری این زبان‌ها دوره‌هایی را گذرانده‌ یا مدارکی در اختیار دارید، به آن‌ها اشاره کنید.
علایق و توان‌مندی‌ها
اشاره به علایق و توان‌مندی‌های شخصی می‌تواند در شناساندن شما کمک بیش‌تری کند.

رزومه شما میبایستی تا حد امکان گویا، دقیق و مختصر باشد.